आइतवार, अशोज ४, २०७७
Himalayan Social Journey

क्वारेन्टाइन बसेका व्यक्तिद्धारा आत्महत्या

  • शनिबार, जेष्ठ १७, २०७७

टोपलाल अर्याल
गुल्मी, १७ जेठ

गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिको क्वारेन्टाइनमा एक जना व्यक्तिले आत्महत्या गरेका छन् । छत्रकोट गाउँपालिका ४ दिगामको आदर्श मावि क्वारेन्टाइनमा बसेका ५६ बर्षीय चन्द्र बहादुर परियारले आत्महत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुल्मीका प्रमुख राजेन्द्रसिंह खड्काले जानकारी दिनुभयो । परियार शनिबार मात्रै भारतबाट आएर क्वारेन्टाइनमा बसेका थिए । साँझ चर्पी गर्न भनेर हिडेका परिवार नजिकैको दबदबेको रुखमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेको वडाध्यक्ष डिलाराम न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो । उनले ट्राभेल च्यातेर पासो लगाएका छन् । वडाध्यक्ष न्यौपानेले आफुलाई चर्पी जाने भनेर जानकारी गराएको बताउनुभयो । दिउँसो क्वारेन्टाइनमा बसेकाहरुको स्वास्थ्य परिक्षण गर्ने कार्यक्रम रहेको थियो । श्रृङ्गा प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रबाट डाक्टर आएर परिक्षण गर्ने क्रममा चन्द्रबहादुर नदेखिएपछि खोज्ने क्रममामा आत्महत्या गरेको अवस्थामा फेला परेको न्यौपानेको भनाई छ । आर्दश माविको क्वारेन्टाइनमा परियारसंगै ३० जना रहेका थिए । अहिले जिल्ला प्रहरी कार्यालयको टोली घटनास्थल पुगेर मुचुल्का गर्ने काम भइरहेकाले सहिए पछि पोष्टमार्टमको लागि गुल्मी अस्पताल तम्घास ल्याउने प्रहरी जनाएको छ ।

0
Shares

Comments

comments

छुटाउनु भयो कि ?

...

इस्माले अलपत्र परेकाको कोठा भाडा तिर्ने : गाउँ आउने २ सर्त

टोपलाल अर्याल गुल्मी, १६ बैशाख टोपलाल अर्याल गुल्मी, १६ बैशाख इस्मा गाउँपालिकाले लकडाउनका कारण अलपत्र परेकाहरुको खाने बस्ने व्यावस्था गर्ने भएको ...

दशै तिहार विदामा पुग्नैपर्ने सत्यवती

लेखक : जितु तरामु मगर यतिवेला नेपालमा चार्डपर्वको सिजन चलिरहेको छ । शहर रित्तिने र गाउँघर भरिने यो समयमा सरकारी तथा गैर सरकारी क्षेत्रका विभिन्न संघ ...

सविधान संशोधन नभए सरकार छाड्छौः अशोक राई

सीता भण्डारी गुल्मी असोज ११, समाजवाटी पाटीका वरिष्ठ नेता अशोक कुमार राईले सविधान संशोधन नभएर सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने बताएका छन । सविधान ...

तपाईं को प्रतिकृया दिनु होला

Your email address will not be published. Required fields are marked *


error: Content is protected !!